Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sosyal Sorumluluk Faaliyetlerimiz

Çevre Dostu Tesisler Kuruyoruz.

Mussan Group olarak gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak için çevre dostu tesisler kurmaya özen gösteriyoruz. Kurduğumuz tesislerin çevreye zarar vermemesi için azami gayret göstererek müşterilerimizi de bu konuda yönlendirmeye gayret gösteriyoruz. Ayrıca çeşitli sivil toplum örgütleriyle birlikte çevre yeşillendirme çalışmaları kapsamında düzenli olarak ağaç dikimi çalışmaları yürütüyoruz.

İstihdam Sağlayacak Projeler Üretiyoruz.

Girdiğimiz tüm sektörlerde yaptığımız çalışmalar ile öncelikle talebi arttırıyor daha sonra bu talebi karşılayacak üretim tesisleri kuruyoruz. Böylece o alanda daha fazla istihdam sağlamış oluyoruz. Artan istihdam ile ülke ekonomisine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sosyal Sorumluluk İlkelerimiz

  • Çocuk işçi çalıştırılmasına müsaade etmemek ve desteklememek, çocuk işçi çalıştırmama usul ve esaslarına uygun hareket etmek.
  • Hiçbir çalışanımızın hiçbir konuda baskı altında ve borca dayalı çalıştırmamak, tüm çalışanlarımızın eşit şartlar altında kendi rızaları ile uygun pozisyonlarda istihdam etmeyi sağlamak.
  • Tüm çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği için yasal gereklilikleri yerine getirmek, iş kazalarının önlenmesi için her türlü önleyici tedbiri almak, çalışanlarımıza yeterli donanıma sahip çalışma ortamı ve temel ihtiyaçlarını karşılayacakları hijyenik her türlü imkanı sunmak.
  • Tüm çalışanlarımıza yasalar çerçevesinde belirlenen ücret ve sosyal haklarını sağlamak
  • Çalışanlarımızı istihdam ederken iş yapabilme becerilerini esas almak; kişileri dil, din, ırk, cinsiyet, sosyal sınıf, hamilelik, medeni durum ve fiziksel engel ayrımı yapmamak.
  • Tüm çalışan ve tedarikçilerimizden maddi kazanç sağlayacak hiçbir hediye ve ödemeyi hiçbir koşulda kabul etmemek ve bu tür taleplerde bulunmamak.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.